Paketleme Hizmeti

Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti, taşınma sırasında eşyalarınızı kırılma, çizilme gibi istenmeyen durumlara karşı koruma amacı ile yapılan olmazsa olmaz hizmetlerimizdendir.

Eşya Paketleme hizmetimizdeki asıl amacımız -0- hasar ile eşyalarımızı taşımadan önceki haliyle siz değerli sahiplerine iade edebilmektir. Bu hizmetimizdeki temel kaliteyi artırabilmek adına ambalajlama ve  paketleme hizmetinin çok kaliteli gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Eşyaların kaliteli bir biçimde paketlenmesi için 2 önemli faktör vardır.

  1. Kaliteli ve Sağlam Ambalaj Materyalinin Seçilmesi / Kullanılması
  2. Paketleme Yapacak Tecrübeli Personelin Yetiştirilmesi

Paketleme hizmetlerinde ithal ve dayanıklı balonlu naylonlar, özel taşıma kolileri, askılı dolap, ambalaj kağıdı, streç ve benzeri malzemeler kullanılmaktadır.

Her firma aynı şekilde hizmet vermediğinden Ankara'da ihtiyacınız olan her türlü hizmeti firmamızdan güvenli olarak alabilir ve bu sayede daha rahat işlem yapabilirsiniz.

İlk etapta mobilyalarınızın ve/veya beyaz eşyalarınızın demontajı yapılır. Ardından en az 2 - 3 kat olacak şekilde streç filmle korumaya alınır. Sonrasında patpat naylonla ambalajlama işlemi yapılır. Koli bantlarıyla sabitlenerek korumaya alınır.

Ambalajlama işlemi, konusunda tecrübeli olan personellerimiz tarafından itina ile yapılmaktadır.

Uzman ekibimiz ve gelişen hizmetlerimiz ile, bu alanda her türlü eşyanız için en üst düzey korumayı sağlayacak şekilde paketleme işlemi yapılmaktadır. Nakliyat işlerinde olduğu gibi, paketleme hizmetlerinde de ihtiyacınız olacak pek çok farklı konu üzerinde deneyimli ekibimizle sizlere yardımcı oluyoruz.

Yılların tecrübesi sayesinde biriktirdiğimiz bilgiler ve deneyimler ile müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu konuda taleplerinizi bizlere istediğiniz her durumda iletebilir ve kısa süre içinde geri dönüşler alabilirsiniz.

Taşınma işleminden hemen sonra demontajı yapılan eşyalarınız, sizin istediğiniz yerde yeniden montajı yapılarak kontrol edilir ve sağlam bir şekilde yeniden kullanımınıza hazır hale getirilir. Ambalaj materyallerimiz ve ayrıca paketleme sırasında kullanılan yan malzemelerin toplanarak, ortamın temizlenmesi yine bizzat bizim tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Paketleme Hizmetlerimizden Örnekler

Ankara Ev Taş Nakliyat

Müşteri memnuniyetini ilke edinen Ev Taş Nakliyat, 2007 yılından bu yana, siz müşterilerimize evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Daha iyi hizmet için kendisini sürekli yenileyen Ev Taş Nakliyat, kuruluşundan bugüne kadar kesintisiz ve sorunsuz hizmet sunmaktadır.

İLETİŞİM

  • Demetevler Mah. 369. Sk. No: 21 / C Yenimahalle / ANKARA
  • +90 542 321 3439
  • +90 312 336 6680
  • bilgi@evtasnakliyat.com
  • İletişim Formu
  • Harita