Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmeti, taşınma, evinizdeki veya iş yerinizdeki sebeplerden dolayı eşyalarınızın belirli bir süre içerisinde depolama hizmeti için uygun ve profesyonel çözümdür.

Eşya Depolama sistemimiz ile gereken eşyalarınızı depomuzda saklıyoruz. Sistemli depolama ile eşyalarınız istediğiniz süre boyunca paketlenir, uzun süre muhafaza edilir, eşyalara dezenfekte yapılır. Depomuz ayda 1 defa ilaçlanır.

Eşyalarınızı güven içinde sakladığımız depo, temiz ve rutubetsizdir. Depolama hizmeti alanında müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktayız. Depolanması gereken malzemelerinizi gerekirse ambalajlanmasını sağlayan firmamız, üst düzey depolarda güvenli bir şekilde muhafaza etmektedir.

Eşyalarınız için Depolama Sigortası da yapmaktayız. Eşya depolama alanında birinci sınıf malzeme ile ambalajlama yaparak bekleme süresi boyunca zarar görmemeleri sağlanmaktadır.

Her firma aynı şekilde hizmet vermediğinden Ankara'da ihtiyacınız olan her türlü hizmeti firmamızdan güvenli olarak alabilir ve bu sayede daha rahat işlem yapabilirsiniz.

Depolanacak eşyalar özenle ambalajlanarak depolama alında güvenli şekilde saklanırlar. Eşyaların belirli bir süre saklanması için alana ihtiyaç duyan müşterilerimiz dilerlerse, depolama hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Ambalajlama işlemi, konusunda tecrübeli olan personellerimiz tarafından itina ile yapılmaktadır.

Uzman ekibimiz ve gelişen hizmetlerimiz ile, bu alanda her türlü talebinize en verimli sonuçları alacağınız şekilde geri dönüşler yapıyoruz. Nakliyat işlerinde olduğu gibi, taşıma ve depolama hizmetlerinde de ihtiyacınız olacak pek çok farklı konu üzerinde deneyimli ekibimizle sizlere yardımcı oluyoruz.

Yılların tecrübesi sayesinde biriktirdiğimiz bilgiler ve deneyimler ile müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu konuda taleplerinizi bizlere istediğiniz her durumda iletebilir ve kısa süre içinde geri dönüşler alabilirsiniz.

Yeterli kapasite ile sunduğumuz hizmetlerle taşınırken stresten uzak ve yorucu olmadan kolayca sonuç almanız için çalışıyoruz.

Depolama Hizmetlerimizden Örnekler

Ankara Ev Taş Nakliyat

Müşteri memnuniyetini ilke edinen Ev Taş Nakliyat, 2007 yılından bu yana, siz müşterilerimize evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Daha iyi hizmet için kendisini sürekli yenileyen Ev Taş Nakliyat, kuruluşundan bugüne kadar kesintisiz ve sorunsuz hizmet sunmaktadır.