Asansörlü Taşıma Hizmeti

03 May

Asansörlü Taşıma Hizmeti

Yazan 
(0 oy)

Nakliye sektöründeki en önemli gelişmelerden bir tanesi olarak karşımıza çıkan ve çok sayıda firmanın da bu şekilde hizmet verdiğini görebiliyoruz. Yüksek binalarda, taşınılacak kata asansör kurulumu yapılarak, eşyaların asansör yardımı ile hızlı ve pratik bir şekilde taşınması sağlanır. İkinci kata kadar eşyaların taşıması personelimiz tarafından yapılmaktadır. Asansörlü ve asansörsüz nakliyat sağlayan firmamız, beyaz eşyalarınızda ve mobilyalarınızda asla çizilme, hasar ya da herhangi bir deformasyona uğrama durumu yaşatmamak için ambalajlama ve montajlama işlemi de oldukça profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirir.

Eşyalar araca indirildikçe elemanımız, aracın içerisine eşyaların düzgünce istifini yapar. Nakliyat aracı hareket halindeyken sarsılmadan kaynaklı eşyaların hasar görmemesi için, personelimiz tarafından araç içine sabitlenen eşyaların son kontrolleri yapıldıktan sonra, nakliyat aracımız belirtilen adrese doğru hareket eder. Anlaşmadaki adrese geldikten sonra yine aynı disiplin ve dikkatli bir şekilde nakliyat aracındaki eşyaların yeni eve taşınması yaparız. Müşterimizin yanında eşyaların ambalaj ve paketleri sökülerek istenilen yerlere yerleştirilmesi yapılarak, marangoz ve tesisat gerektiren eşyaların montaj (birleştirme) işlemini yaparak eşyalar kullanıma hazır hale getirilir.

Asansörlü taşımacılık sayesinde zaman kaybı yaşanmadan eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni yaşam alanlarınıza taşınıyor. Asansörlü taşımacılığı bu sektöre dahil eden firmalardan birisi olarak nakliye hizmetini sorunsuz ve en kısa sürede yerine getiriyoruz. Sizler de eşyalarınızı güvenilir bir firmaya teslim etmek ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Nakliye sektörü, geçtiğimiz yıllarda yalnızca eşyaların taşınması ile ilgili hizmetler veriyordu, günümüzde eşya depolama ve ilgili binaya taşıma gibi hizmetler de veriliyor ve daha da önemlisi asansörlü taşımacılık hizmeti veriliyor. Asansörlü taşımacılık hizmeti, son zamanlarda en çok tercih edilen, hem müşterilerimiz için hem de firmamız için normal taşımacılığa göre daha ekonomik olan asansörlü nakliye, hem daha seri hem de daha güvenli bir iştir. Firmamız açısından bakarsak asansörsüz taşıma işlemi yapmak hem yorucu hem de çok vakit alan bir işlemdi. Asansörlü taşımacılık sayesinde çok yüksek katlara bile eşya taşıdığımız zaman, bir kaç saat içinde taşıma işlemini tamamlamış olmaktayız.

Evden eve hizmetinin yanında eşya depolama hizmeti ile de eşyalarınızı dilediğiniz kadar muhafaza edebilmekteyiz. Demetevler ilçesinde sizlere nakliye alanında konforlu imkânlar sağlayan firmamızı şehiriçi hizmetleri için tercih edebilir ve asansörlü taşıma gerçekleştirebilirsiniz. Sizler de bu işi gerçekleştiren firmalar arasında en kaliteli hizmet için A'dan Z'ye kaliteli hizmet sağlayabilecek bir firma istiyorsanız Ankara Ev Taş Nakliyat firmasını seçerek Türkiye'nin dört bir yanına güven içerisinde eşyalarınızı götürebilirsiniz. Nakliye sektörü her geçen gün biraz daha gelişiyor ve yeniliklerin yanı sıra ayrıcalıklar da yine bu sektör aracılığı ile sizlere sunuluyor.

Ankara Ev Taş Nakliyat

Müşteri memnuniyetini ilke edinen Ev Taş Nakliyat, 2007 yılından bu yana, siz müşterilerimize evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Daha iyi hizmet için kendisini sürekli yenileyen Ev Taş Nakliyat, kuruluşundan bugüne kadar kesintisiz ve sorunsuz hizmet sunmaktadır.

İLETİŞİM

  • Demetevler Mah. 369. Sk. No: 21 / C Yenimahalle / ANKARA
  • +90 542 321 3439
  • +90 312 336 6680
  • bilgi@evtasnakliyat.com
  • İletişim Formu
  • Harita